KEEP TECHNOLOGIE – PŘÍSTROJOVÁ ŘADA

Přístrojová řada se skládá ze zařízení k péči o pleť obličeje, k různým tělovým ošetřením a epilaci. Společnost KeeP young vytořila specifickou metodiku vedoucí ke zjednodušení postupu odvodnění, zlepšení struktury pleti a tvarování problematických zón těla. Přístroje Keep young umožňují velmi rychle dosáhnout viditelných výsledků při ošetření těla i obličeje a jsou navrženy tak, aby odpovídaly jakýmkoli potřebám kosmetických center a estetických salonů.

KEEP BODY ICE Studený ultrazvuk

Nová metoda v boji proti celulitidě a lokalizovanému tuku
Studený ultrazvuk je nové inovativní zařízení pro bezbolestné a rychlé hubnutí, které využívá společného působení KRYOTERAPIE a ULTRAZVUKU.

Toto ošetření se provádí nástavcem, jehož součástí je chladná i ultrazvuková hlavice.
Ty umožňují provádět ošetření celulitidy v jakékoli formě a lokalizovaného tuku, které se nacházejí ve specifických částech těla.

Ošetření pomocí chladu napomáhá probudit aktivitu tukové tkáně, což umožňuje její významné snížení a již po prvním použití docílit vynikajících výsledků.

Pomocí ultrazvuku lze také urychlit likvidaci toxinů v těle, snížit efekt tolik obtěžující „pomerančové kůže“ a docílit téměř okamžitého získání hladké a hedvábné pokožky.

Podívej se na produkty >>

 

 

Page 1 of 1 1

Galerie

Základní katalog

 

Kontakty

V případe zájmu nás kontaktujte na čísle ( + 420) 737831 086 / (+420) 732539 580

info@keepyoung.it