KOSMETICKÉ ŘADY

Zde je možné najít veškeré nabízené kosmetické produkty a profesionální přístroje, které účinně reagují na jakékoli specifické problémy těla a obličeje.

OBLIČEJOVÁ ŘADA

Je nutné vyvíjet výrobky s vysokou účinností, ale zároveň respektující rovnováhu pleti. Z tohoto důvodu kombinuje společnost KeeP young nejnovější výzkumy v oblasti estetické medicíny a špičkové technologie, které doplňuje hlubokou znalostí lidské pokožky. Naše ošetření poskytují přesné a cílené zaměření bez ohledu na věk a životní styl každého z nás.

Podívej se na produkty >>

TĚLOVÁ ŘADA

Společnost KeeP young si představuje tělové ošetření jako komplexní prožitek těla. Omamná textura produktu a jeho vůně, rituál krásy co osvobozuje mysl od tělesného napětí, smyslové uvolnění v průběhu ošetření ještě zesilují aktivní složky vyvinuté našimi předními odborníky.

Podívej se na produkty >>

KEEP SUN - SLUNEČNÍ ŘADA

Sluneční ochrana, přípravky po slunění, oleje proti písečné přilnavosti – KeeP Sun nabízí veškerý komfort opalovacích i poopalovacích produktů k získání ideálního opálení.

Podívej se na produkty >>

LUI - NOVÁ ŘADA PRO MUŽE

Produkty vytvořené pro specifické potřeby dnešního muže, jehož současný život je zaměřený na ideální osobnostní a tělesný rozvoj.

Podívej se na produkty >>

KEEP TECHNOLOGIE – PŘÍSTROJOVÁ ŘADA

Přístrojová řada se skládá ze zařízení k péči o pleť obličeje, k různým tělovým ošetřením a epilaci. Společnost KeeP young vytořila specifickou metodiku vedoucí ke zjednodušení postupu odvodnění, zlepšení struktury pleti a tvarování problematických zón těla. Přístroje Keep young umožňují velmi rychle dosáhnout viditelných výsledků při ošetření těla i obličeje a jsou navrženy tak, aby odpovídaly jakýmkoli potřebám kosmetických center a estetických salonů.
Podívej se na produkty >>

MYRTUS - KRÁSA ZE STŘEDOZEMNÍHO MOŘE

Výzkumy v oblasti dermokosmetiky a aromaterapie napomohly společnosti KeeP young vytvořit řadu Myrtus, jejíž koncentráty vycházejí z mořských výtažků a vůně vzduchu na větrných středomořských pláních.  Přírodní produkty a jejich vůně mají osvěžující a aromaterapeutické účinky, které podtrhují soulad mezi mořem a okolními přírodními elementy.
Podívej se na produkty >>

FEELING - EPILAČNÍ ŘADA

Kosmetické a technologické výzkumy napomohly vytvořit epilační řadu Feeling, která akceptuje různé typy pleti a přizpůsobuje jí i strukturu použitého vosku, spotřebičů a kvalitního příslušenství. Dokonalá epilace nedráždí pokožku a zanechává jí přirozenou rovnováhu, takže pleť je měkká a sametová jako hedvábí.
Podívej se na produkty >>

KEEP NAILS - NEHTOVÁ ŘADA

... vašim rukám už chybí jen slova...s kompletní řadou produktů pro krásu vašich nehtů podpořených profesionálními zkušenostmi

Podívej se na produkty >>

AMD LASHES

Vytvoř krásné a dokonalé oči pomocí produktů AMD LASHES pro prodloužení řas. Prodlužovací sada obsahuje velké množství řas různorodých stylů a barev, s veškerým příslušenstvím, které umožní zvýraznit ženský pohled.

Podívej se na produkty >>

KEEP PODOLOGIA - ŘADA PRO PEDIKÚRU

KeeP young nabízí nejmodernější péči o krásu a pohodu nohou, poskytuje profesionální nástroje pro pedikúru od nejlepších výrobců na mezinárodním trhu.

Podívej se na produkty >>

KEEP ARREDAMENTI - ŘADA NÁBYTKOVÉHO ZAŘÍZENÍ

Základ nabízeného sortimentu je tvořen širokým spektrem funkčních a modulovatelných nábytkových zařízení,  vyrobených v souladu s bezpečnostními normami a novinkami akceptujícími ideální ergonomii, které zajišťují pohodlí zákazníků díky široké škále možných poloh a pohybů

Podívej se na produkty >>

 

 

Page 1 of 1 1

Galerie

Základní katalog

 

Kontakty

V případe zájmu nás kontaktujte na čísle ( + 420) 737831 086 / (+420) 732539 580

info@keepyoung.it